Lidwin

Małopolskie Biuro Ubezpieczeń

logo pzu logo ergo hestia logo polskie towarzystwo ubezpieczeń logo proama logo inter risk logo warta logo HDI logo compensa logo uniqa logo allianz logo generali

komunikacyjne

domy i mieszkania

turystyczne

firmy / biznes

Promocja na OC i AC >> 70% zniżki na OC >> Letnia Promocja na ubezpieczenie domów i mieszkań
baner

Ubezpieczenia 

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez dobrej polisy ubezpieczeniowej. Dlatego ubezpieczamy niemal wszystko - dom, mieszkanie, samochód, wczasy i wiele innych rzeczy. Wykupujemy również polisy dla samych siebie na wypadek śmierci czy nieszczęśliwego wypadku. Stąd też na rynku pojawiło się wiele firm ubezpieczeniowych prześcigających się w uatrakcyjnianiu własnych ofert, proponujących coraz to szerszy wachlarz usług. Ale którą z nich wybrać?

Lidwin i S-ka

Niestety w rzeczywistości często bywa tak, że te wyjątkowo atrakcyjne polisy okazują się jedynie zwykłym chwytem marketingowym. Jak wiec odnaleźć się w gąszczu licznych ofert i nie dać się oszukać, wybierając najkorzystniejsze dla siebie ubezpieczenie, oraz co równie ważne nie przepłacić? To proste – wystarczy tylko skorzystać z pomocy małopolskich biur ubezpieczeń Lidwin i S-ka, które od wielu lat z powodzeniem działają na krakowskim rynku usług ubezpieczeniowych.

czym się zajmujemy

Małopolskie Biuro Ubezpieczeń Lidwin i S-ka prowadzi działalność ubezpieczeniową na krajowym rynku, nieprzerwanie od ponad 23 lat, bowiem firma funkcjonuje z powodzeniem od roku 1990. Obecnie, dzięki wieloletniej, wytężonej pracy jesteśmy bezspornym liderem w branży ubezpieczeniowej w Krakowie i całym województwie małopolskim.

Nasza działalność została doceniona przez wszystkie liczące się Towarzystwa Ubezpieczeniowe w Polsce i, co ważniejsze przez olbrzymią grupę klientów, tak prywatnych, jak i instytucjonalnych. Jesteśmy dużym, certyfikowanym biurem, dysponującym ofertą kilkunastu firm ubezpieczeniowych. Dodatkowym dowodem naszej rzetelności i profesjonalizmu jest fakt, iż jesteśmy strategicznym partnerem Proama oraz Gnerali.