Lidwin

Małopolskie Biuro Ubezpieczeń

logo pzu logo ergo hestia logo polskie towarzystwo ubezpieczeń logo proama logo inter risk logo warta logo HDI logo compensa logo uniqa logo allianz logo generali

komunikacyjne

domy i mieszkania

turystyczne

firmy / biznes

Promocja na OC i AC >> 70% zniżki na OC >> Letnia Promocja na ubezpieczenie domów i mieszkań
baner

Ubezpieczenia 

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez dobrej polisy ubezpieczeniowej. Dlatego ubezpieczamy niemal wszystko - dom, mieszkanie, samochód, wczasy i wiele innych rzeczy. Wykupujemy również polisy dla samych siebie na wypadek śmierci czy nieszczęśliwego wypadku. Stąd też na rynku pojawiło się wiele firm ubezpieczeniowych prześcigających się w uatrakcyjnianiu własnych ofert, proponujących coraz to szerszy wachlarz usług. Ale którą z nich wybrać?

Lidwin i S-ka

Niestety w rzeczywistości często bywa tak, że te wyjątkowo atrakcyjne polisy okazują się jedynie zwykłym chwytem marketingowym. Jak wiec odnaleźć się w gąszczu licznych ofert i nie dać się oszukać, wybierając najkorzystniejsze dla siebie ubezpieczenie, oraz co równie ważne nie przepłacić? To proste – wystarczy tylko skorzystać z pomocy małopolskich biur ubezpieczeń Lidwin i S-ka, które od wielu lat z powodzeniem działają na krakowskim rynku usług ubezpieczeniowych.

Misja i wizja

Naszym pragnieniem jest bycie najlepszą firmą branży ubezpieczeniowej w Małopolsce, a nawet całym kraju, cieszącą się nieposzlakowana opinią i największym zaufaniem klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć jak najdoskonalszą ofertę standardową oraz dedykowaną, dopasowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W tym celu wykorzystujemy potencjał naszej wysoko-wykwalifikowanej kadry oraz wieloletnie kontakty i dobre relacje wypracowane na przestrzeni lat z współpracującymi z nami Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Poza profesjonalną i miłą obsługą staramy się także zapewnić Państwu możliwość swobodnego korzystania z naszych usług, toteż nasze biuro czynne jest w godzinach od 08:00 do 20:00, aby każdy mógł nas odwiedzić w najdogodniejszych dla siebie godzinach.