Lidwin

Małopolskie Biuro Ubezpieczeń

logo pzu logo ergo hestia logo polskie towarzystwo ubezpieczeń logo proama logo inter risk logo warta logo HDI logo compensa logo uniqa logo allianz logo generali

komunikacyjne

domy i mieszkania

turystyczne

firmy / biznes

Promocja na OC i AC >> 70% zniżki na OC >> Letnia Promocja na ubezpieczenie domów i mieszkań
baner

Ubezpieczenia 

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez dobrej polisy ubezpieczeniowej. Dlatego ubezpieczamy niemal wszystko - dom, mieszkanie, samochód, wczasy i wiele innych rzeczy. Wykupujemy również polisy dla samych siebie na wypadek śmierci czy nieszczęśliwego wypadku. Stąd też na rynku pojawiło się wiele firm ubezpieczeniowych prześcigających się w uatrakcyjnianiu własnych ofert, proponujących coraz to szerszy wachlarz usług. Ale którą z nich wybrać?

Lidwin i S-ka

Niestety w rzeczywistości często bywa tak, że te wyjątkowo atrakcyjne polisy okazują się jedynie zwykłym chwytem marketingowym. Jak wiec odnaleźć się w gąszczu licznych ofert i nie dać się oszukać, wybierając najkorzystniejsze dla siebie ubezpieczenie, oraz co równie ważne nie przepłacić? To proste – wystarczy tylko skorzystać z pomocy małopolskich biur ubezpieczeń Lidwin i S-ka, które od wielu lat z powodzeniem działają na krakowskim rynku usług ubezpieczeniowych.

kupiłem pojazd

1. Pamiętaj o 30 dniowym terminie wypowiedzenia umowy

 

Jeżeli dokonałeś zakupu pojazdu zapoznaj się najpierw z informacjami znajdującymi się w zakładce Sprzedałem pojazd. Co z ubezpieczeniem? I pamiętaj, ze jako Kupujący masz prawo do kontynuowania polisy lub wypowiedzenia umowy w trakcie 30 dni od daty zakupu.

2. Jeśli chcesz kontynuować polisę…


Jeżeli postanowiłeś kontynuować polisę ubezpieczeniową powinieneś przesłać na adres właściwego towarzystwa ubezpieczeniowego następujące dokumenty:

  • ksero umowy kupna pojazdu,
  • ksero dowodu rejestracyjnego,
  • informację o przeznaczeniu pojazdu,
  • dokumenty potwierdzające posiadane zniżki,
  • swoje dane osobowe.

Składka zostanie wówczas ponownie przeliczona, a Ty otrzymasz nową umowę pocztą bądź kurierem. Pamiętaj jednak, że nie dopatrzenie formalności skutkować będzie naliczeniem składki be uwzględnienia przysługujących Ci zniżek.

3. Jeśli nie chcesz kontynuować polisy…


Jeśli jednak nie interesuje Cię kontynuowanie polisy ubezpieczeniowej powinieneś w ciągu 30 dni od daty zakupu wysłać towarzystwu ubezpieczeniowemu wypowiedzenie umowy. Wzór wypowiedzenia znajdziesz na naszej stronie w zakładce ubezpieczenie i wypowiedzenie. Pamiętaj, że brak wypowiedzenia w wyznaczonym terminie spowoduje, iż będziesz zmuszony do kontynuacji polisy i opłacenia należnych składek.

Zadzwoń do nas lub przyjdź do naszego biura, pomożemy we wszystkich formalnościach.