Lidwin

Małopolskie Biuro Ubezpieczeń

logo pzu logo ergo hestia logo polskie towarzystwo ubezpieczeń logo proama logo inter risk logo warta logo HDI logo compensa logo uniqa logo allianz logo generali

komunikacyjne

domy i mieszkania

turystyczne

firmy / biznes

Promocja na OC i AC >> 70% zniżki na OC >> Letnia Promocja na ubezpieczenie domów i mieszkań
baner

Ubezpieczenia 

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez dobrej polisy ubezpieczeniowej. Dlatego ubezpieczamy niemal wszystko - dom, mieszkanie, samochód, wczasy i wiele innych rzeczy. Wykupujemy również polisy dla samych siebie na wypadek śmierci czy nieszczęśliwego wypadku. Stąd też na rynku pojawiło się wiele firm ubezpieczeniowych prześcigających się w uatrakcyjnianiu własnych ofert, proponujących coraz to szerszy wachlarz usług. Ale którą z nich wybrać?

Lidwin i S-ka

Niestety w rzeczywistości często bywa tak, że te wyjątkowo atrakcyjne polisy okazują się jedynie zwykłym chwytem marketingowym. Jak wiec odnaleźć się w gąszczu licznych ofert i nie dać się oszukać, wybierając najkorzystniejsze dla siebie ubezpieczenie, oraz co równie ważne nie przepłacić? To proste – wystarczy tylko skorzystać z pomocy małopolskich biur ubezpieczeń Lidwin i S-ka, które od wielu lat z powodzeniem działają na krakowskim rynku usług ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenia - pełna oferta

Oferta małopolskich biur ubezpieczeń Lidwin i S-ka dedykowana jest wszystkim klientom rynku branży ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC, NNW itd.), poszukujących usług w zakresie ochrony ubezpieczeniowej domów i mieszkań oraz wszelkich innych polis osobowych i majątkowych.

Działamy głównie na terenie Krakowa, ale obsługujemy też inne lokalizacje z obszaru małopolski, jak np.: Bochnia, Miechów, Olkusz czy Myślenice. Zapewniamy największy wybór, sprawdzonych firm ubezpieczeniowych w bardzo atrakcyjnych cenach oraz gwarantujemy niezwykle korzystne rabaty i zniżki.

Ubezpieczenia indywidualne

  • Ubezpieczenia wyjazdów za granicę
  • Ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) osób w życiu prywatnym 
  • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NWW)– indywidualne i rodzinne
  • Ubezpieczenia kosztów leczenia (KL)
  • Ubezpieczenia na życie 
  • Indywidualne ubezpieczenie zdrowotne (lekarze-specjaliści, opieka szpitalna)