Lidwin

Małopolskie Biuro Ubezpieczeń

logo pzu logo ergo hestia logo polskie towarzystwo ubezpieczeń logo proama logo inter risk logo warta logo HDI logo compensa logo uniqa logo allianz logo generali

komunikacyjne

domy i mieszkania

turystyczne

firmy / biznes

Promocja na OC i AC >> 70% zniżki na OC >> Letnia Promocja na ubezpieczenie domów i mieszkań
baner

Ubezpieczenia 

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez dobrej polisy ubezpieczeniowej. Dlatego ubezpieczamy niemal wszystko - dom, mieszkanie, samochód, wczasy i wiele innych rzeczy. Wykupujemy również polisy dla samych siebie na wypadek śmierci czy nieszczęśliwego wypadku. Stąd też na rynku pojawiło się wiele firm ubezpieczeniowych prześcigających się w uatrakcyjnianiu własnych ofert, proponujących coraz to szerszy wachlarz usług. Ale którą z nich wybrać?

Lidwin i S-ka

Niestety w rzeczywistości często bywa tak, że te wyjątkowo atrakcyjne polisy okazują się jedynie zwykłym chwytem marketingowym. Jak wiec odnaleźć się w gąszczu licznych ofert i nie dać się oszukać, wybierając najkorzystniejsze dla siebie ubezpieczenie, oraz co równie ważne nie przepłacić? To proste – wystarczy tylko skorzystać z pomocy małopolskich biur ubezpieczeń Lidwin i S-ka, które od wielu lat z powodzeniem działają na krakowskim rynku usług ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenia samochodu Kraków

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej,

zwane inaczej OC, to ubezpieczenie obowiązkowe. Muszą wykupić je wszyscy właściciele samochodów, aby uniknąć przykrych konsekwencji nie tyko w przypadku wyrządzenia szkody na drodze osobom trzecim, ale także podczas kontroli drogowej.

Auto Cassco

to nieobowiązkowa, ale obecnie bardzo polecana (choćby ze względu na ekstremalne warunki pogodowe – gradobicie, powodzie, czy kradzieże) propozycja dla wszystkich posiadaczy pojazdów, którzy chcą spać spokojnie i uniknąć znacznych strat finansowych.

Assistance

to idealna opcja dla właścicieli pojazdów, którzy dużo podróżują i chcą mieć zagwarantowaną pewną pomoc 24 godziny na dobę w kraju i za granicą,  w rozmaitych nieprzewidzianych sytuacjach na drodze. Ubezpieczenie to obejmuje pomoc w przypadku awarii pojazdu lub wypadku, jego składniki można dobrać do indywidualnych potrzeb.

Ubezpieczenie NNW

Następstwa nieszczęśliwych wypadków drogowych mogą być bardzo dotkliwe, dlatego proponujemy dla wszystkich właścicieli pojazdów lub kierowców atrakcyjne ubezpieczenie, gwarantujące pomoc finansową dla beneficjentów i ich rodzin w sytuacji utraty zdrowia (uszkodzenia ciała, uszczerbku na zdrowiu) lub życia (śmierci) kierowcy albo pasażera. 

Zielona Karta

to sprawdzone rozwiązanie dla podróżujących po obszarze państw należących do systemu Zielonej Karty właścicieli wszelkiego typu pojazdów mechanicznych. „Działa” ona wszędzie tam, gdzie nie obowiązuje standardowa ochrona w ramach ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OC).  

Ochrona Prawna

to starannie przygotowana propozycja dla tych posiadaczy wszelkiego typu pojazdów mechanicznych, którzy w razie potrzeby pragną otrzymać pomoc gwarantującą obronę ich szeroko pojętych interesów prawnych w związku z funkcjonowaniem na drodze.