Lidwin

Małopolskie Biuro Ubezpieczeń

logo pzu logo ergo hestia logo polskie towarzystwo ubezpieczeń logo proama logo inter risk logo warta logo HDI logo compensa logo uniqa logo allianz logo generali

komunikacyjne

domy i mieszkania

turystyczne

firmy / biznes

Promocja na OC i AC >> 70% zniżki na OC >> Letnia Promocja na ubezpieczenie domów i mieszkań
baner

Ubezpieczenia 

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez dobrej polisy ubezpieczeniowej. Dlatego ubezpieczamy niemal wszystko - dom, mieszkanie, samochód, wczasy i wiele innych rzeczy. Wykupujemy również polisy dla samych siebie na wypadek śmierci czy nieszczęśliwego wypadku. Stąd też na rynku pojawiło się wiele firm ubezpieczeniowych prześcigających się w uatrakcyjnianiu własnych ofert, proponujących coraz to szerszy wachlarz usług. Ale którą z nich wybrać?

Lidwin i S-ka

Niestety w rzeczywistości często bywa tak, że te wyjątkowo atrakcyjne polisy okazują się jedynie zwykłym chwytem marketingowym. Jak wiec odnaleźć się w gąszczu licznych ofert i nie dać się oszukać, wybierając najkorzystniejsze dla siebie ubezpieczenie, oraz co równie ważne nie przepłacić? To proste – wystarczy tylko skorzystać z pomocy małopolskich biur ubezpieczeń Lidwin i S-ka, które od wielu lat z powodzeniem działają na krakowskim rynku usług ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenie firm/biznesu Kraków

Ubezpieczenia dla firm

to profesjonalna ochrona majątku od ryzyka jego utraty albo uszkodzenia w wyniku zdarzeń losowych takich jak np.: pożar, powódź, gradobicie i inne. Obejmuje ono poza tym ubezpieczenie od strat finansowych. Firma to nie tylko majątek, ale także pracownicy. Z myślą o nich właśnie proponujemy atrakcyjne grupowe pakiety: NNW i na życie.

Ubezpieczenie majątku firmy

to opcja przygotowana niezwykle starannie z myślą o odpowiedzialnych właścicielach małych i średnich firm. Obejmuje ona:  ubezpieczenie mienia, ubezpieczenie OC, od straty finansowej, jak również grupowe ubezpieczenie NNW.  

Grupowe Ubezpieczenie na Życie dla małych i średnich firm

to korzystne ubezpieczenie pracownicze dla firm, w których zatrudnienie znajduje od 3 do 20 osób. Jest to ubezpieczenie wybitnie ochronne (dla pracownika i jego rodziny) opcjonalnie z możliwością rozszerzenia o część inwestycyjną.

Grupowe Ubezpieczenie NNW

o bardzo szerokim zakresie, kierowane jest do firm zatrudniających minimum 5 osób. Obejmuje ono m.in.: ubezpieczenie na wypadek śmierci, trwałego uszczerbku na zdrowiu, świadczenie z tytułu pobytu w szpitalu, pokrycie kosztów leczenia lub/i rehabilitacji, z możliwością rozszerzenia o następstwa zawału serca i udaru mózgu.

Grupowe ubezpieczenia NNW dzieci, młodzieży szkolnej i pracowników placówek oświatowych

skierowane są do wszelkiego typu placówek oświatowych, które chcą ubezpieczyć uczniów/ studentów/ słuchaczy, bądź pracowników w zakresie poważnego urazu, trwałego inwalidztwa lub śmierci. Istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o opcje dodatkowe i indywidualnego ustalenia jego sumy.


Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla osób prywatnych

to propozycja dla każdej odpowiedzialnej osoby, pragnącej zagwarantować sobie bezpieczeństwo w momencie jakichkolwiek roszczeń od osób trzecich. Można rozszerzyć jego zakres poprzez klauzule dodatkowe m.in. o OC na cały świat, dla najemcy, za szkody wynikające z posiadania/ używania broni palnej, psów, koni, dodatkowych nieruchomości, budową, a także użytkowaniem jachtów, czy motorówek.